Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 3 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Yakuza and The Family (2021)

Yakuza and The Family (2021)

Jan. 29, 2021Japan136 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Një histori e familjes yakuza nga 1999 në 2019. Babai i Kenji Yamamoto (Gou Ayano) vdiq nga përdorimi i një ilaçi stimulues. Jeta e tij ra në dëshpërim. Kenji Yamamoto më pas u bashkua me një sindikatë krimi. Atje, ai takon shefin e bandës Hiroshi Shibasaki (Hiroshi Tachi). Hiroshi Shibasaki arrin në kontakt me Kenji Yamamoto dhe ata krijuan një marrëdhënie si baba dhe bir. Ndërsa koha kalon, Kenji Yamamoto ka familjen e tij.

Yakuza and The Family (2021)
Yakuza and The Family (2021)
Yakuza and The Family (2021)
Yakuza and The Family (2021)
Titulli origjinal ヤクザと家族 The Family
Vlerësimi IMDb 6.9 257 vota
Vlerësimi TMDb 7.1 4 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Miss Pettigrew Lives for a Day 2008
The Cooler (2003)
Capote 2005 me Titra Shqip
Cherry 2021
Chernobyl: Abyss (2021) me Titra Shqip
American Ninja 3: Blood Hunt 1989
Charm City Kings 2020
Monster’s Ball 2001
Wrath of Man (2021) me Titra Shqip
School’s Out Forever 2021
The Girl from the Song 2017
Cruel Intentions 2 2000