Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 56 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.cx
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Xtreme (2021) me Titra Shqip

Xtreme (2021) me Titra Shqip

Running away is not an option. Revenge is his only plan.Jun. 04, 2021Spain111 Min.TV-MA
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Një ish-vrasës me pagesë kryen një hakmarrje që ai po përgatit për dy vjet kundër vëllait të tij dhe burrave që vranë djalin e tij kur ata goditën gjithashtu adoleshentin që ai mori nën mbrojtjen e tij.

Xtreme (2021) me Titra Shqip
Xtreme (2021) me Titra Shqip
Xtreme (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Xtremo
Vlerësimi IMDb 5.7 1,675 vota
Vlerësimi TMDb 7.4 45 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Maya the Bee: The Honey Games 2018
F9 (2021) me Titra Shqip
Peter Rabbit (2018) me Titra Shqip
American Ninja 3: Blood Hunt 1989
Face of Terror (2004) me Titra Shqip
The Death of Superman (2018) me Titra Shqip
The Bourne Identity 2002
Legion 2010
Radhe: Your Most Wanted Bhai (2021)
Lions for Lambs 2007
Girl in the Basement 2021
Transformers: Dark of the Moon 2011