Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 20 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4fcom
X-Men: The Last Stand 2006

X-Men: The Last Stand 2006

Take a StandMay. 24, 2006United States104 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Sapo u zbulua një kurë për mutantët, gjuetia për X-Men rihapet: këtë herë, komploti sillet kryesisht rreth ringjalljes dhe rënies së Jean Grey, e cila u bë një Feniks, mutante shumë e rrezikshme dhe pothuajse e gjithëfuqishme …

X-Men: The Last Stand 2006
X-Men: The Last Stand 2006
X-Men: The Last Stand 2006
X-Men: The Last Stand 2006
X-Men: The Last Stand 2006
X-Men: The Last Stand 2006
X-Men: The Last Stand 2006
X-Men: The Last Stand 2006
X-Men: The Last Stand 2006
X-Men: The Last Stand 2006
Titulli origjinal X-Men: The Last Stand
Vlerësimi IMDb 6.7 489,420 vota
Vlerësimi TMDb 6.4 7,551 vota

Regjizori

Brett Ratner
Regjizori

Aktorët

Hugh Jackman isLogan / Wolverine
Logan / Wolverine
Halle Berry isOroro Munroe / Storm
Ororo Munroe / Storm
Ian McKellen isEric Lehnsherr / Magneto
Eric Lehnsherr / Magneto
Patrick Stewart isCharles Xavier / Professor X
Charles Xavier / Professor X
Famke Janssen isJean Grey / Dark Phoenix
Jean Grey / Dark Phoenix
Kelsey Grammer isDr. Henry
Dr. Henry "Hank" McCoy / Beast
Anna Paquin isMarie / Rogue
Marie / Rogue
Rebecca Romijn isRaven Darkholme / Mystique
Raven Darkholme / Mystique
James Marsden isScott Summers / Cyclops
Scott Summers / Cyclops
Shawn Ashmore isBobby Drake / Iceman
Bobby Drake / Iceman
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Face of Terror (2004) me Titra Shqip
Pretty Guardian Sailor Moon Eternal The Movie Part 2 (2021) me Titra Shqip
The Expendables (2010) me Titra Shqip
The Cure (2020)
Bullets, Blood & a Fistful of Ca$h (2006) me Titra Shqip
Red Cliff (2008) me Titra Shqip
Windtalkers (2002) me Titra Shqip
Risen (2021) me Titra Shqip
Grimm (2003) me Titra Shqip
Operation Red Sea (2018) me Titra Shqip
Superman: Unbound (2013) me Titra Shqip
Arrival (2016) me Titra Shqip