Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 26 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4fcom
X-Men Origins: Wolverine 2009

X-Men Origins: Wolverine 2009

Witness the Origin.Apr. 28, 2009United States107 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Logan dhe Victor janë vëllezër të lidhur pazgjidhshmërisht nga një mutacion gjenetik që i bën ata pothuajse të paprekshëm. Të lindur në shekullin XIX, ata kalojnë – duke luftuar gjithmonë në vijën e frontit – të gjitha luftërat që përjeton historia. Aftësitë e tyre nuk kalojnë pa u vënë re dhe një kolonel i ushtrisë amerikane, William Stryker, ai i rekruton ata së bashku me ushtarë të tjerë “speciale” për t’i bërë ata armë vdekjeprurëse. Por Logan, pasi ka kaluar një procedurë komplekse që i mbulon të gjithë skeletin me adamantium – një aliazh i pathyeshëm – rebelohet dhe ikën. Duke mos qenë i vetëdijshëm se kishte humbur një pjesë të mirë të kujtesës së tij në operacion, Logan – i njohur si Wolverine – strehohet në Kanada dhe bie në dashuri me bukuroshen Kayla. Por njerëzit e Stryker janë në gjurmët e tij.

X-Men Origins: Wolverine 2009
X-Men Origins: Wolverine 2009
X-Men Origins: Wolverine 2009
X-Men Origins: Wolverine 2009
X-Men Origins: Wolverine 2009
X-Men Origins: Wolverine 2009
X-Men Origins: Wolverine 2009
X-Men Origins: Wolverine 2009
Titulli origjinal X-Men Origins: Wolverine
Vlerësimi IMDb 6.6 474,699 vota
Vlerësimi TMDb 6.3 8,281 vota

Regjizori

Gavin Hood
Regjizori

Aktorët

Hugh Jackman isLogan / Wolverine / Weapon X
Logan / Wolverine / Weapon X
Liev Schreiber isVictor Creed / Sabretooth
Victor Creed / Sabretooth
Danny Huston isWilliam Stryker
William Stryker
Lynn Collins isKayla Silverfox / Silver Fox
Kayla Silverfox / Silver Fox
Taylor Kitsch isRemy LeBeau / The Gambit
Remy LeBeau / The Gambit
Dominic Monaghan isChris Bradley / Bolt
Chris Bradley / Bolt
Kevin Durand isFred Dukes / Blob
Fred Dukes / Blob
Will.i.am isJohn Wraith / Kestrel
John Wraith / Kestrel
Daniel Henney isDavid North / Agent Zero
David North / Agent Zero
Ryan Reynolds isWade Wilson / Deadpool / Weapon XI
Wade Wilson / Deadpool / Weapon XI
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Aliens (1986) me Titra Shqip
Indiana Jones and the Last Crusade 1989
Suicide Squad: Hell to Pay (2018) me Titra Shqip
The Lift (2021) me Titra Shqip
Frontier(s) 2007
Detective Chinatown 3 (2021) me Titra Shqip
Radhe: Your Most Wanted Bhai (2021)
Arthur & Merlin: Knights of Camelot (2020)
Hitman (2007) me Titra Shqip
Finding ‘Ohana (2021)
I Am Wrath (2016) me Titra Shqip
Elite Squad 2007