Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 31 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4fcom
X-Men: First Class 2011

X-Men: First Class 2011

Witness the moment that will change our world.Jun. 01, 2011United States132 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Charles (James McAvoy) dhe Erik (Michael Fassbender) zbuluan kur ishin shumë të rinj se ata kanë fuqi të mbinatyrshme që i lejojnë ata të ndryshojnë dhe të fitojnë forca të jashtëzakonshme, të përdorura prej tyre për qëllime të ndryshme. Të dy, së bashku me mutantët e tjerë, janë thirrur të punojnë së bashku për CIA dhe gjatë krizës raketore Kubane, të nxitur nga Shaw i tmerrshëm (Kevin Bacon), ata do të përpiqen të ndalojnë kërcënimin e një lufte bërthamore. Por rrugët e tyre do të jenë të destinuara të ndahen.

X-Men: First Class 2011
X-Men: First Class 2011
X-Men: First Class 2011
X-Men: First Class 2011
Titulli origjinal X-Men: First Class
Vlerësimi IMDb 7.7 654,388 vota
Vlerësimi TMDb 7.3 10,272 vota

Regjizori

Aktorët

James McAvoy isCharles Xavier (24 Years) / Professor X
Charles Xavier (24 Years) / Professor X
Michael Fassbender isErik Lehnsherr / Magneto
Erik Lehnsherr / Magneto
Jennifer Lawrence isRaven Darkholme / Mystique
Raven Darkholme / Mystique
Rose Byrne isMoira MacTaggert
Moira MacTaggert
Kevin Bacon isSebastian Shaw / Black King
Sebastian Shaw / Black King
Oliver Platt isMan in Black Suit
Man in Black Suit
January Jones isEmma Frost / White Queen
Emma Frost / White Queen
Nicholas Hoult isHank McCoy / Beast
Hank McCoy / Beast
Zoë Kravitz isAngel Salvadore / Tempest
Angel Salvadore / Tempest
Lucas Till isAlex Summers / Havok
Alex Summers / Havok
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

A Quiet Place Part II 2021 me Titra Shqip
Ragnarok (2013) me Titra Shqip
Idiocracy 2006 me Titra Shqip
Pharaoh’s War (2019)
The Road (2009) me Titra Shqip
Painted Skin (2008) me Titra Shqip
Catch the Bullet (2021) me Titra Shqip
Kate (2021) me Titra Shqip
American Ninja 4: The Annihilation 1990
The Blues Brothers (1980) me Titra Shqip
The Tower (2012) me Titra Shqip
Adrift (2018) me Titra Shqip