Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 36 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4fcom
X-Men: Days of Future Past 2014

X-Men: Days of Future Past 2014

To save the future, they must alter the pastMay. 15, 2014United States132 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Logan kthehet te X-Men, të ribashkuar nga Charles Xavier për të luftuar një luftë kundër Sentinels të cilët kërcënojnë të shkatërrojnë mutantët dhe vetë Magneto. Për të parandaluar fillimin e konfliktit, Logan kthehet në kohë dhe puna e tij do të jetë të modifikojë historinë dhe të shpëtojë të ardhmen.

X-Men: Days of Future Past 2014
X-Men: Days of Future Past 2014
X-Men: Days of Future Past 2014
X-Men: Days of Future Past 2014
X-Men: Days of Future Past 2014
X-Men: Days of Future Past 2014
X-Men: Days of Future Past 2014
X-Men: Days of Future Past 2014
X-Men: Days of Future Past 2014
X-Men: Days of Future Past 2014
Titulli origjinal X-Men: Days of Future Past
Vlerësimi IMDb 7.9 670,262 vota
Vlerësimi TMDb 7.5 12,497 vota

Regjizori

Bryan Singer
Regjizori

Aktorët

Hugh Jackman isLogan / Wolverine
Logan / Wolverine
James McAvoy isCharles Xavier / Professor X (Young)
Charles Xavier / Professor X (Young)
Michael Fassbender isErik Lehnsherr / Magneto (Young)
Erik Lehnsherr / Magneto (Young)
Jennifer Lawrence isRaven Darkholme / Mystique
Raven Darkholme / Mystique
Nicholas Hoult isHank McCoy / Beast
Hank McCoy / Beast
Patrick Stewart isCharles Xavier / Professor X (Old)
Charles Xavier / Professor X (Old)
Ian McKellen isErik Lehnsherr / Magneto (Old)
Erik Lehnsherr / Magneto (Old)
Halle Berry isOroro Munroe / Storm
Ororo Munroe / Storm
Elliot Page isKatherine
Katherine "Kitty" Pryde / Shadowcat
Peter Dinklage isBolivar Trask
Bolivar Trask
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Kickboxer: Vengeance 2016
Sarileru Neekevvaru 2020
Monster Trucks (2016) me Titra Shqip
Thor: Ragnarok (2017) me Titra Shqip
Hitman (2007) me Titra Shqip
Batman v Superman: Dawn of Justice (2016) me Titra Shqip
Arrival (2016) me Titra Shqip
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004)
The Protégé (2021) me Titra Shqip
The Purge: Election Year (2016) me Titra Shqip
The Ice Road (2021) me Titra Shqip
Boss Level (2021) me Titra Shqip