Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 23 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4fcom
X-Men: Apocalypse 2016

X-Men: Apocalypse 2016

Only the strong will surviveMay. 18, 2016United States144 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Që nga agimi i civilizimit, ai është nderuar si një Zot. Apokalipsi, mutanti i parë dhe më i fuqishëm i X-Men, ka grumbulluar fuqitë e shumë mutantëve të tjerë, duke u bërë i pavdekshëm dhe i pathyeshëm. Duke u zgjuar pas mijëra vitesh, ai është zhgënjyer nga bota dhe rekruton një grup mutantësh të fuqishëm, përfshirë këtu  edhe Magneton e hidhëruar, duke u besuar atyre detyrën e pastrimit të njerëzimit dhe krijimin e një rendi të ri mbi të cilin të mbretërojnë. Ndërsa fati i Tokës varet në fije të perit, Raven, me ndihmën e Profesor X, duhet të drejtojë një grup të rinjsh X-Men në një përpjekje për të ndaluar armikun e tyre më të madh dhe për të shpëtuar njerëzimin nga shkatërrimi i plotë.

X-Men: Apocalypse 2016
X-Men: Apocalypse 2016
X-Men: Apocalypse 2016
X-Men: Apocalypse 2016
X-Men: Apocalypse 2016
X-Men: Apocalypse 2016
X-Men: Apocalypse 2016
X-Men: Apocalypse 2016
X-Men: Apocalypse 2016
Titulli origjinal X-Men: Apocalypse
Vlerësimi IMDb 6.9 402,147 vota
Vlerësimi TMDb 6.5 10,511 vota

Regjizori

Bryan Singer
Regjizori

Aktorët

James McAvoy isCharles Xavier / Professor X
Charles Xavier / Professor X
Michael Fassbender isErik Lehnsherr / Magneto
Erik Lehnsherr / Magneto
Jennifer Lawrence isRaven Darkholme / Mystique
Raven Darkholme / Mystique
Nicholas Hoult isHank McCoy / Beast
Hank McCoy / Beast
Oscar Isaac isEn Sabah Nur / Apocalypse
En Sabah Nur / Apocalypse
Rose Byrne isMoira MacTaggert
Moira MacTaggert
Evan Peters isPeter Maximoff / Quicksilver
Peter Maximoff / Quicksilver
Josh Helman isCol. William Stryker
Col. William Stryker
Sophie Turner isJean Grey / Phoenix
Jean Grey / Phoenix
Tye Sheridan isScott Summers / Cyclops
Scott Summers / Cyclops
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Born a Champion (2021)
The Virtuoso 2021
Seven Samurai 1954
Star Wars 1977
Rambo: Last Blood (2019) me Titra Shqip
Mad Max: Fury Road (2015) me Titra Shqip
The Legend of Hei (2019)
The Beast 2020
Wanted (2008)
Ready Player One (2018) me Titra Shqip
Die Hard 3: With a Vengeance (1995) me Titra Shqip
Colombiana (2011) me Titra Shqip