Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 223 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
X (2011) me Titra Shqip

X (2011) me Titra Shqip

Një vajzë e lodhur. Një grep rishtar. Nata e ferrit.Nov. 23, 2011Australia90 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një vajzë e ndrojtur dhe introverte, por mbi të gjitha e vetme, vendos të provojë kartën e prostitucionit. Midis prostitutave rivale dhe një klienti abuziv, gruaja e varfër do të përfundojë duke e kthyer natën e saj të punës në ferr.

X (2011) me Titra Shqip
X (2011) me Titra Shqip
Titulli origjinal X
Vlerësimi IMDb 5.5 6,901 vota
Vlerësimi TMDb 5.6 77 vota

Regjizori

Jon Hewitt
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Perfect Creature 2007
Blue Crush (2002) me Titra Shqip
Kickboxer 4: The Aggressor 1994
The Death of Superman (2018) me Titra Shqip
Unknown (2011) me Titra Shqip
The Girl from the Naked Eye (2012)
Death Racers (2008) me Titra Shqip
Monster’s Ball 2001
Suicide Squad: Hell to Pay (2018) me Titra Shqip
Kingdom (2019) me Titra Shqip
Species 1995
Sword of Destiny (2021) me Titra Shqip