Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 17 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com
Wrongfully Accused (1998) me Titra Shqip

Wrongfully Accused (1998) me Titra Shqip

Nuk është vetëm një film. Është çdo film.Jul. 23, 1998USA87 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Ryan Harrison, virtuoz i violinës, është i përfshirë në një lidhje dashurie të tmerrshme me Lauren Goodhue fatale dhe të pasur. Qëllimi kryesor i gruas është të eliminojë burrin e saj, një kriminel të çmendur, një manjat të një kompanie që prodhon celularë, i cili ka hartuar një plan për të vrarë sekretarin e përgjithshëm të Kombeve të Bashkuara. Ryan akuzohet për vrasje, burgoset dhe dënohet me vdekje, por arrin të shpëtojë.

Wrongfully Accused (1998) me Titra Shqip
Titulli origjinal Wrongfully Accused
Vlerësimi IMDb 6.1 24,758 vota
Vlerësimi TMDb 5.9 257 vota

Regjizori

Pat Proft
Regjizori

Aktorët

Leslie Nielsen isRyan Harrison
Ryan Harrison
Richard Crenna isLieutenant Fergus Falls
Lieutenant Fergus Falls
Kelly LeBrock isLauren Goodhue
Lauren Goodhue
Michael York isHibbing Goodhue
Hibbing Goodhue
Sandra Bernhard isDoctor Fridley
Doctor Fridley
Aaron Pearl isSean Laughrea
Sean Laughrea
Leslie Jones isSergeant Tina Bagley
Sergeant Tina Bagley
Ben Ratner isSergeant Orono
Sergeant Orono
Gerard Plunkett isSir Robert McKintyre
Sir Robert McKintyre
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Terminator 2: Judgment Day 1991
Peter Rabbit 2: The Runaway (2021) me Titra Shqip
Monster Family 2 (2021) me Titra Shqip
Adopt a Daddy (2019) me Titra Shqip
Frequently Asked Questions About Time Travel (2009) me Titra Shqip
Mission: Impossible II (2000) me Titra Shqip
Man of the House (2005) me Titra Shqip
Midnight at the Magnolia (2020)
Wanted (2008)
Extraction (2020) me Titra Shqip
The Time Machine (2002) me Titra Shqip
SAS: Red Notice 2021