Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 34 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4fcom
Wrong Turn 6: Last Resort 2014 me Titra Shqip

Wrong Turn 6: Last Resort 2014 me Titra Shqip

Aug. 22, 2014United States91 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një trashëgimi e papritur dhe misterioze i çon Danny dhe miqtë e tij në Hobb Springs, një fshat i harruar thellë në kodrat e West Virginia. Vendi është nën vëzhgimin e Jackson dhe Sally, një çift i vështirë shoqëror që e çojnë Danny në familjen e panjohur kurrë më parë: klani Hillicker. Së shpejti, i riu zbulon se të afërmit për breza kanë mënyrën e tyre të jetesës larg çdo normaliteti dhe të lidhur me traditat e lashta të kanibalizmit. I tunduar nga e ndaluara, ai do të duhet të zgjedhë midis jetës së miqve të tij dhe pasardhësve të tij, me gjithë tmerrin që kjo sjell.

Wrong Turn 6: Last Resort 2014 me Titra Shqip
Wrong Turn 6: Last Resort 2014 me Titra Shqip
Wrong Turn 6: Last Resort 2014 me Titra Shqip
Wrong Turn 6: Last Resort 2014 me Titra Shqip
Wrong Turn 6: Last Resort 2014 me Titra Shqip
Wrong Turn 6: Last Resort 2014 me Titra Shqip
Wrong Turn 6: Last Resort 2014 me Titra Shqip
Wrong Turn 6: Last Resort 2014 me Titra Shqip
Titulli origjinal Wrong Turn 6: Last Resort
Vlerësimi IMDb 4.2 13,832 vota
Vlerësimi TMDb 5.2 539 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Hollow Man II 2006
Dark Skies (2013) me Titra Shqip
Come Play With Me (2021) me Titra Shqip
Paranormal Activity 2 (2010) me Titra Shqip
Evil Dead 2013 me titra shqip
Paranormal Activity: The Ghost Dimension (2015) me Titra Shqip
Species II 1998
Trick ‘r Treat (2007) me Titra Shqip
Don’t Look Back (2009) me Titra Shqip
Cursed 2005 me Titra Shqip
Piranha 3D (2010) me Titra Shqip
Bad Moon 1996