Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 110 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4fcom
Wrong Turn 5: Bloodlines 2012 me Titra Shqip

Wrong Turn 5: Bloodlines 2012 me Titra Shqip

The inbred hillbillies are back!Oct. 23, 2012United States91 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një qytet i vogël në West Virginia pret festivalin legjendar të Mountain Man në ditën e Halloween, kur turmat e festuesve të kostumeve mblidhen për një natë me muzikë, shaka dhe aventura. Por argëtimi zgjat derisa një familje kanibalësh vendase të pikasë një grup studentësh kolegji.

Wrong Turn 5: Bloodlines 2012 me Titra Shqip
Wrong Turn 5: Bloodlines 2012 me Titra Shqip
Wrong Turn 5: Bloodlines 2012 me Titra Shqip
Wrong Turn 5: Bloodlines 2012 me Titra Shqip
Wrong Turn 5: Bloodlines 2012 me Titra Shqip
Wrong Turn 5: Bloodlines 2012 me Titra Shqip
Wrong Turn 5: Bloodlines 2012 me Titra Shqip
Titulli origjinal Wrong Turn 5: Bloodlines
Vlerësimi IMDb 4.1 18,941 vota
Vlerësimi TMDb 5.2 617 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Willy’s Wonderland 2021
Master (2021) me Titra Shqip
The Hunted (2003) me Titra Shqip
Out of Death (2021) me Titra Shqip
Voyagers 2021
The Thirteenth Floor (1999) me Titra Shqip
Come Play With Me (2021) me Titra Shqip
The Marksman 2005
Transporter 2 (2005) me Titra Shqip
A Sound of Thunder 2005
X-Men: The Last Stand 2006
Wild Things (1998)