Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 29 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4fcom
Wrong Turn 4: Bloody Beginnings 2011 me Titra Shqip

Wrong Turn 4: Bloody Beginnings 2011 me Titra Shqip

Frost Is Not The Only Thing That Bites In the SnowOct. 17, 2011United States93 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në 1974, tre vëllezër kanibal u arrestuan dhe u dërguan në azilin në Glenville, ku përveç kriminelëve, u mbyllën edhe ata që kishin lindur me deformime që i bënin ata monstruozë në sytë e njerëzve. Duke gjetur një rrugë shpëtimi, të tre arritën të lirojnë të gjithë dhe të vrasin Dr. Ryan dhe psikiatren Ann. Tridhjetë vjet më vonë, një grup djemsh organizuan një pushim skish afër Glenville, ku për shkak të një stuhie ata u përplasën në azilin e vjetër të braktisur dhe, të shtyrë nga kurioziteti, u përpoqën të futeshin brenda dhomave. Këtu i pret një zbulim zhgënjyes që do t’i detyrojë ata në një luftë të gjatë për vetë jetën e tyre.

Wrong Turn 4: Bloody Beginnings 2011 me Titra Shqip
Wrong Turn 4: Bloody Beginnings 2011 me Titra Shqip
Titulli origjinal Wrong Turn 4: Bloody Beginnings
Vlerësimi IMDb 4.6 23,637 vota
Vlerësimi TMDb 5.6 683 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Femme Fatale (2002) me Titra Shqip
Frailty (2001) me Titra Shqip
The Silence of the Lambs 1991
Fear Street Part Three: 1666 (2021) me Titra Shqip
Jack Strong (2014) me Titra Shqip
Out of Time (2003)
Mission: Impossible – Ghost Protocol (2011) me Titra Shqip
Censor (2021) me Titra Shqip
RED (2010) me Titra Shqip
Surrogates (2009) me Titra Shqip
Novocaine (2001) me Titra Shqip
Interview with the Assassin 2002