Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 69 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4fcom
Wrong Turn 3: Left for Dead 2009 me Titra Shqip

Wrong Turn 3: Left for Dead 2009 me Titra Shqip

What you don't see will kill you.Oct. 20, 2009United States91 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një grup adoleshentësh po bëjnë rafting në lumin Bluefish. Papritmas djemtë sulmohen nga një krijesë mutante kanibale. Vetëm një vajzë, Alex, është shpëtuar dhe arrin të ikë në pyll. Ajo do të takojë Sherifin Carver, i cili është i zënë duke shoqëruar një autobus plot të burgosur të larguar nga IEVP Grafton në West Virginia. Së bashku ata do të përballen me mutantin e rrezikshëm, i cili ndërkohë është pajisur me një furgon me të cilin përplas dhe përmbys automjetin e të burgosurve.

Wrong Turn 3: Left for Dead 2009 me Titra Shqip
Wrong Turn 3: Left for Dead 2009 me Titra Shqip
Wrong Turn 3: Left for Dead 2009 me Titra Shqip
Wrong Turn 3: Left for Dead 2009 me Titra Shqip
Titulli origjinal Wrong Turn 3: Left for Dead
Vlerësimi IMDb 4.6 24,177 vota
Vlerësimi TMDb 5.5 714 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Fear Street Part One: 1994 (2021) me Titra Shqip
Yakuza Princess (2021) me Titra Shqip
Twelve Monkeys (1995) me Titra Shqip
Crisis 2021
Lansky (2021) me Titra Shqip
The Good Shepherd 2006
Knuckledust 2020
Superstition (2001) me Titra Shqip
The Autopsy of Jane Doe (2016) me Titra Shqip
The Fool (2014) me Titra Shqip
Interview with the Assassin 2002
Evil Dead II 1987 me titra shqip