Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 45 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4fcom
Wrong Turn 2003

Wrong Turn 2003

It's the last one you'll ever take.May. 30, 2003Canada84 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Chris Flynn po drejton makinën e tij për në një takim, por ndërsa është vonë ai fatkeqësisht vendos të marrë një rrugë të shkurtër nëpër një zonë të pyllëzuar. Këtu ai përplaset me një makinë të parkuar buzë rrugës. Në kërkim të ndihmës, djali shkon në pyll, duke mos ditur se ato zona janë të mbushura me qenie monstruoze dhe të uritura për mish njerëzor.

Wrong Turn 2003
Wrong Turn 2003
Wrong Turn 2003
Titulli origjinal Wrong Turn
Vlerësimi IMDb 6.1 112,145 vota
Vlerësimi TMDb 6.3 1,791 vota

Regjizori

Rob Schmidt
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Locked In (2021)
The Hills Have Eyes 2 2007
American Ninja 4: The Annihilation 1990
Candyman (2021) me Titra Shqip
X-Men Origins: Wolverine 2009
Alien Raiders (2008) me Titra Shqip
Slender Man (2018) me Titra Shqip
Live by Night (2016) me Titra Shqip
Night of the Sicario 2021
Looking Glass (2018) me Titra Shqip
Assassination Tango (2003) me Titra Shqip
Painted Skin (2008) me Titra Shqip