Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 36 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4fcom
Wrong Turn 2: Dead End 2007 me Titra Shqip

Wrong Turn 2: Dead End 2007 me Titra Shqip

Evil Awaits.Aug. 25, 2007United States96 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një komandant ushtarak në pension, koloneli Dale Murphy, organizon një shfaqje realiteti. “ekstrem”: gjashtë garues do të duhet të mbijetojnë në mjedisin post-apokaliptik të një zone të largët të Virxhinias. Sidoqoftë, shfaqja kthehet në një makth kur burrat zbulojnë se ata janë bërë pre e një grupi kanibalësh monstruozë, të deformuar dhe të pangopur; predatorë të etur për gjak të vendosur për tu ushqyer me mishin e tyre.

Wrong Turn 2: Dead End 2007 me Titra Shqip
Titulli origjinal Wrong Turn 2: Dead End
Vlerësimi IMDb 5.5 39,494 vota
Vlerësimi TMDb 6 877 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Courier 2020
Getaway Plan (2017) me Titra Shqip
Deep (2021) me Titra Shqip
Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer (2007) me Titra Shqip
Suburra (2015)
Natasha 2007
Shershaah (2021) me Titra Shqip
Looking Glass (2018) me Titra Shqip
Hannibal 2001
Sator 2020
Synchronicity (2015) me Titra Shqip
Attila (2013) me Titra Shqip