Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 50 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3femax20.com
  • Server 4ninjastream.to
Wristcutters: A Love Story 2006 me Titra Shqip

Wristcutters: A Love Story 2006 me Titra Shqip

Jeta është një udhëtim, por jeta tjetër është një ferr udhëtimi.Jan. 24, 2006United States88 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

I dëshpëruar për fundin e lidhjes së tij të dashurisë me Desiree, Zia pret damarët për t’u zgjuar nga të vdekurit në jetën e përtejme të shkretëtirës, ​​ku ata që si ai kanë kryer vetëvrasje zbriten. Megjithëse vendi është shumë më keq sesa nga ai erdhi, ai përpiqet të merret me punë: ai gjen një punë në picerinë Kamikaze dhe ndan një dhomë me një djalë të çuditshëm. Sidoqoftë, ai arrin të zbulojë se, dy muaj pas tij, Desiree gjithashtu bëri vetëvrasje, dhe së bashku me Eugene, një kitarist rus që vdiq në skenë, ai vendos të shkojë në kërkim të saj, duke filluar një udhëtim të destinuar për ta bërë atë të bëjë takime të ndryshme.

Wristcutters: A Love Story 2006 me Titra Shqip
Wristcutters: A Love Story 2006 me Titra Shqip
Wristcutters: A Love Story 2006 me Titra Shqip
Titulli origjinal Wristcutters: A Love Story
Vlerësimi IMDb 7.3 54,284 vota
Vlerësimi TMDb 7 371 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Caught by a Wave 2021
Squared Love (2021) me Titra Shqip
Bad Teacher (2011) me Titra Shqip
The Parent Trap (1998)
Escape Room (2017) me Titra Shqip
Gintama: The Very Final (2021) me Titra Shqip
Murder Bury Win (2020)
War Of Likes 2021
The Prince of Egypt 1998
Hannibal Rising 2007
Aladdin (1992) me Titra Shqip
Stowaway 2021