Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 30 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4fcom
Wrath of the Titans 2012

Wrath of the Titans 2012

Feel the WrathMar. 28, 2012United States99 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një dekadë pasi mundi Kraken monstruoz, Perseus (Sam Worthington) është pensionuar për të jetuar në një fshat të vogël peshkimi me djalin e tij të vogël Helius. Në Olimp, megjithatë, beteja midis perëndive dhe Titanëve po kalon një fazë shumë delikate: perënditë dobësohen nga mungesa e përkushtimit njerëzor dhe kjo i ka sjellë dobi Kronos, udhëheqësit të tmerrshëm të Titanëve, i detyruar të jetojë në errësirë gjarpërinjtë e malit Tartarus dhe babai i Zeusit, Hadit dhe Poseidonit. Në një përpjekje për të përmbysur Zeusin, Hades dhe Ares bëjnë një marrëveshje me Kronos dhe, për t’i parandaluar ata që të kenë sukses në ndërmarrjen e tyre, Mbretëresha Andromeda, gjysmëperëndia Agenore dhe Hephaestus kërkojnë ndihmën e Perseut, i cili përfshihet në një mision të fshehtë nëntokësor. .

Wrath of the Titans 2012
Wrath of the Titans 2012
Wrath of the Titans 2012
Wrath of the Titans 2012
Wrath of the Titans 2012
Titulli origjinal Wrath of the Titans
Vlerësimi IMDb 5.7 183,269 vota
Vlerësimi TMDb 5.7 3,272 vota

Regjizori

Terry Needham
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Snake Eyes: G.I. Joe Origins (2021) me Titra Shqip
Casino Royale 2006 me Titra Shqip
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe (2005) me Titra Shqip
Crouching Tiger, Hidden Dragon: Sword of Destiny (2016) me Titra Shqip
Bumblebee 2018
Perfect Creature 2007
Trollhunters: Rise of the Titans (2021) me Titra Shqip
Fantastic Four (2005) me Titra Shqip
Aladdin (1992) me Titra Shqip
Gintama (2017) me Titra Shqip
How I Became a Super Hero (2021) me Titra Shqip
The Water Man (2021)