Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 19 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Worth (2021) me Titra Shqip

Worth (2021) me Titra Shqip

Tragjedia jonë kombëtare. Vuajtjet e tyre personale. Detyra e tij e pamundur.Aug. 27, 2021USA118 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Kenneth Feinberg është një avokat i suksesshëm i emëruar si Master Special i Fondit të Kompensimit të Viktimave të 11 Shtatorit. I ngarkuar nga Kongresi Amerikan, ai ka për detyrë të shpërndajë kompensim financiar për viktimat e tragjedisë dhe të përcaktojë sasinë e humbjeve të pallogaritshme përballë cinizmit, burokracisë dhe politikës përçarëse.

Worth (2021) me Titra Shqip
Worth (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Worth
Vlerësimi IMDb 6.7 3,169 vota
Vlerësimi TMDb 7.2 58 vota

Regjizori

Aktorët

Michael Keaton isKenneth Feinberg
Kenneth Feinberg
Stanley Tucci isCharles Wolf
Charles Wolf
Amy Ryan isCamille Biros
Camille Biros
Tate Donovan isLee Quinn
Lee Quinn
Talia Balsam isDede Feinberg
Dede Feinberg
Laura Benanti isKaren Donato
Karen Donato
Marc Maron isBart Cuthbert
Bart Cuthbert
Shunori Ramanathan isPriya Khundi
Priya Khundi
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Windtalkers (2002) me Titra Shqip
Undine 2020
Knowing (2009) me Titra Shqip
Minamata (2020) me Titra Shqip
To the Adventure (2008) me Titra Shqip
Sleepy Hollow (1999) me Titra Shqip
Che: Part One (2008) me Titra Shqip
Respect (2021) me Titra Shqip
Really Love (2020) me Titra Shqip
Naandhi 2021
The Number 23 (2007) me Titra Shqip
Born a Champion (2021)