Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 34 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Wordplay 2006 me Titra Shqip

Wordplay 2006 me Titra Shqip

Zbuloni një botë që mendon brenda kutisëJun. 26, 2006United States94 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Nga mjeshtrat që krijojnë devijimet që tërheqin mendjen në konkursin e tensionuar në Turneun Amerikan të Fjalëkryqit, dokumentari i Patrick Creadon zbulon një vështrim magjepsës në një kalim kohe të varur nga varësia. Creadon kap redaktorin e New York Times, Will Shortz në punë, flet me zgjidhës të famshëm – përfshirë Bill Clinton dhe Ken Burns – dhe paraqet një vështrim intim të turneut kombëtar dhe konkurrentëve të tij.

Wordplay 2006 me Titra Shqip
Titulli origjinal Wordplay
Vlerësimi IMDb 7.4 3,593 vota
Vlerësimi TMDb 7.3 31 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Australia: Land Beyond Time (2002) me Titra Shqip
Hot Girls Wanted (2015) me Titra Shqip
The Dissident (2020)
Deliver Us from Evil (2006) me Titra Shqip
Stripped: Los Angeles 2020
Pelé (2021) me Titra Shqip
American Animals (2018) me Titra Shqip
My Heroes Were Cowboys (2021) me Titra Shqip
The Year Earth Changed 2021
Make Us Dream (2018) me Titra Shqip
More Than Miyagi: The Pat Morita Story (2021) me Titra Shqip
Ronaldo (2015) me Titra Shqip