Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 49 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.sx
  • Server 4fcom
Wonder Woman 2017

Wonder Woman 2017

Power. Grace. Wisdom. Wonder.May. 30, 2017United States141 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Para se të ishte Wonder Woman, Diana është princesha e amazonave, e stërvitur për të qenë një luftëtare e pamposhtur. E rritur në një ishull të mbrojtur nga qielli, Diana largohet nga atdheu i saj pasi një pilot amerikan godet në brigjet dhe tregon për konfliktin e dhunshëm që zhvillohet në botën e jashtme. E bindur se mund të ndalojë kërcënimin, ajo do të zbulojë fuqitë e saj të vërteta dhe fatin e saj të vërtetë.

Wonder Woman 2017
Wonder Woman 2017
Wonder Woman 2017
Wonder Woman 2017
Wonder Woman 2017
Wonder Woman 2017
Wonder Woman 2017
Wonder Woman 2017
Wonder Woman 2017
Wonder Woman 2017
Titulli origjinal Wonder Woman
Vlerësimi IMDb 7.4 595,550 vota
Vlerësimi TMDb 7.3 16,535 vota

Regjizori

Patty Jenkins
Regjizori

Aktorët

Gal Gadot isDiana Prince / Wonder Woman
Diana Prince / Wonder Woman
Chris Pine isSteve Trevor
Steve Trevor
David Thewlis isSir Patrick / Ares
Sir Patrick / Ares
Danny Huston isLudendorff
Ludendorff
Elena Anaya isDr. Maru
Dr. Maru
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Seobok (2021) me Titra Shqip
Boss Level (2021) me Titra Shqip
Gintama: The Very Final (2021) me Titra Shqip
Afghan Knights (2007) me Titra Shqip
Tex and the Lord of the Deep (1985) me Titra Shqip
Ready Player One (2018) me Titra Shqip
Red Dawn (2012) me Titra Shqip
Harry Potter and the Order of the Phoenix (2007)
The Assassin (2015) me Titra Shqip
13 Tzameti 2005
Clash of the Titans 1981
Keanu (2016) me Titra Shqip