Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 42 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2mixdrop.sx
  • Server 3evoload.io
  • Server 4streamta.pe
  • Server 5Unknown resource
  • Server 6voe.sx
Wonder Woman 1984 2020

Wonder Woman 1984 2020

A new era of wonder begins.Dec. 16, 2020United States151 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Wonder Woman hyn në konflikt me Bashkimin Sovjetik gjatë Luftës së Ftohtë në vitet 1980 dhe gjen një armik të frikshëm me emrin Cheetah.

Wonder Woman 1984 2020
Wonder Woman 1984 2020
Wonder Woman 1984 2020
Wonder Woman 1984 2020
Wonder Woman 1984 2020
Wonder Woman 1984 2020
Wonder Woman 1984 2020
Wonder Woman 1984 2020
Wonder Woman 1984 2020
Wonder Woman 1984 2020
Titulli origjinal Wonder Woman 1984
Vlerësimi IMDb 5.4 209,683 vota
Vlerësimi TMDb 6.7 5,285 vota

Regjizori

Patty Jenkins
Regjizori

Aktorët

Gal Gadot isDiana Prince / Wonder Woman
Diana Prince / Wonder Woman
Chris Pine isSteve Trevor
Steve Trevor
Kristen Wiig isBarbara Minerva / Cheetah
Barbara Minerva / Cheetah
Pedro Pascal isMaxwell Lord
Maxwell Lord
Lilly Aspell isYoung Diana
Young Diana
Amr Waked isEmir Said Bin Abydos
Emir Said Bin Abydos
Kristoffer Polaha isHandsome Man
Handsome Man
Natasha Rothwell isCarol (Co-Worker)
Carol (Co-Worker)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Man with the Iron Heart 2017
The Death and Return of Superman (2019) me Titra Shqip
The Unhealer (2020) me Titra Shqip
Cyborg 2 1993
Rambo: First Blood (1982) me Titra Shqip
Knight and Day (2010)
We Can Be Heroes (2020)
Superman vs. The Elite (2012) me Titra Shqip
Painted Skin: The Resurrection (2012) me Titra Shqip
Arthur & Merlin (2015) me Titra Shqip
Sleepy Hollow (1999) me Titra Shqip
Army of Darkness 1992 me titra shqip