Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 51 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.sx
  • Server 4fcom
Wolfwalkers 2020

Wolfwalkers 2020

Be fierce. Be wild. Be free.Oct. 26, 2020Ireland103 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në Irlandën e shekullit të 17-të, Qarku Kilkenny bie nën kolonët anglezë pas një rrethimi të përgjakshëm. Me urdhër të Oliver Cromwell, gjuetarja e re nxënëse Robyn Goodfellowe dhe babai i saj Bill mbërrijnë nga Anglia për të gjetur dhe vrarë ujqërit e fundit që jetojnë në pyjet irlandeze. Aventureske dhe rebele, Robyn depërton në pyll dhe zbulon një botë krejt të ndryshme nga ajo e njohur deri më sot. Kështu ajo ka mundësinë të takojë Mebh, një vajzë të egër të rritur nga ujqërit dhe të shoqërohet me të. Ajo pastaj do të kuptojë se si armiku i vërtetë është i ndryshëm nga ajo që ajo besonte.

Wolfwalkers 2020
Wolfwalkers 2020
Wolfwalkers 2020
Wolfwalkers 2020
Wolfwalkers 2020
Wolfwalkers 2020
Wolfwalkers 2020
Wolfwalkers 2020
Wolfwalkers 2020
Wolfwalkers 2020
Titulli origjinal Wolfwalkers
Vlerësimi IMDb 8.1 22,474 vota
Vlerësimi TMDb 8.5 469 vota

Regjizori

Tomm Moore
Regjizori

Aktorët

Honor Kneafsey isRobyn Goodfellowe (voice)
Robyn Goodfellowe (voice)
Eva Whittaker isMebh MacTíre (voice)
Mebh MacTíre (voice)
Sean Bean isBill Goodfellowe (voice)
Bill Goodfellowe (voice)
Simon McBurney isLord Protector Cromwell (voice)
Lord Protector Cromwell (voice)
Tommy Tiernan isSean Óg (voice)
Sean Óg (voice)
Jon Kenny isStringy Woodcutter (voice)
Stringy Woodcutter (voice)
John Morton isStumpy Woodcutter (voice)
Stumpy Woodcutter (voice)
Maria Doyle Kennedy isMoll MacTíre (voice)
Moll MacTíre (voice)
Oliver McGrath isAdditional Voices (voice)
Additional Voices (voice)
Niamh Moyles isAdditional Voices (voice)
Additional Voices (voice)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Hunger Games: Catching Fire (2013) me Titra Shqip
Spirit Untamed (2021) me Titra Shqip
Iron Man 2 (2010) me Titra Shqip
Out of Death (2021) me Titra Shqip
Batman: The Long Halloween, Part Two (2021) me Titra Shqip
Rambo III (1988) me Titra Shqip
Terminator Genisys 2015
Tex and the Lord of the Deep (1985) me Titra Shqip
Superman: Unbound (2013) me Titra Shqip
King Kong 2005
Red Cliff (2008) me Titra Shqip
Delta Farce 2007 me Titra Shqip