Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 7 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Winter Ridge (2018) me Titra Shqip

Winter Ridge (2018) me Titra Shqip

Sep. 18, 2018United Kingdom90 Min.TV-MA
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Duke u larguar nga shtrati i gruas së tij të rënë me koma, një Rreshter policie heton një seri vrasjesh të lidhura me moshën, vetëm për të zbuluar se koha mund të jetë shumë më shkatërruese dhe mizore se vrasësi idealist …

Winter Ridge (2018) me Titra Shqip
Titulli origjinal Winter Ridge
Vlerësimi IMDb 4.3 932 vota
Vlerësimi TMDb 5.5 24 vota

Regjizori

Dom Lenoir
Regjizori

Aktorët

Michael McKell isJohn Faulkner
John Faulkner
Matt Hookings isRyan Barnes
Ryan Barnes
Ella Road isAmanda Jacobs
Amanda Jacobs
Martin Ross isReverend Shaw
Reverend Shaw
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Jindabyne 2006
The Double (2014) me Titra Shqip
Held (2021) me Titra Shqip
Hitman (2007) me Titra Shqip
The Fool (2014) me Titra Shqip
I Am Wrath (2016) me Titra Shqip
Original Sin (2001) me Titra Shqip
Sound of Violence (2021)
Voyagers 2021
The Conjuring 2 (2016) me Titra Shqip
Alive (1993) me Titra Shqip
Active Shooter 2020