Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 29 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Winter Passing 2006 me Titra Shqip

Winter Passing 2006 me Titra Shqip

Ndonjëherë shkoni të kërkoni diçka që dëshironi... dhe gjeni atë që ju nevojitet.Feb. 07, 2006United States98 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Aktores Reese Holden i është ofruar një pasuri e vogël nga një redaktues libri nëse ajo mund të sigurojë për botim letrat e dashurisë që babai i saj, një romancier i izoluar, i shkroi nënës së saj, e cila ka ndërruar jetë. Duke u kthyer në Michigan, Reese zbulon se një ish-studente dhe një muzikant i ardhshëm kanë lëvizur me babanë e saj, i cili kujdeset më shumë për miqtë e tij të rinj sesa për shëndetin dhe mirëqenien e tij.

Winter Passing 2006 me Titra Shqip
Titulli origjinal Winter Passing
Vlerësimi IMDb 6.3 8,206 vota
Vlerësimi TMDb 6.4 68 vota

Regjizori

Adam Rapp
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

He’s Just Not That Into You (2009) me Titra Shqip
The Mule (2018) me Titra Shqip
Jindabyne 2006
The Blind Side (2009) me Titra Shqip
DOMINO: Battle of the Bones (2021) me Titra Shqip
Glass Jaw (2018) me Titra Shqip
Breaking News in Yuba County 2021
Stargirl (2020) me Titra Shqip
Night of the Sicario 2021
Irreversible (2002) me Titra Shqip
Ask Bu Mu? (2018) me Titra Shqip
Blessed by Fire 2005 me Titra Shqip