Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 25 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Wind Chill (2007) me Titra Shqip

Wind Chill (2007) me Titra Shqip

Ka gjëra më të këqija se sa të vdesëshApr. 27, 2007Canada91 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një studente kolegji nevrotike, duke u kthyer në shtëpi për Krishtlindje, i kërkon një bashkëmoshatari të ndrojtur për një udhëtim: por një shkurtore mashtruese bën që makina e tyre të ndalet në mes të askundit, ndërsa një stuhi dëbore tërbohet. Të izoluar dhe nga frika e ngrirjes, të dy fillojnë të kuptojnë se nuk janë vetëm …

Wind Chill (2007) me Titra Shqip
Wind Chill (2007) me Titra Shqip
Wind Chill (2007) me Titra Shqip
Wind Chill (2007) me Titra Shqip
Wind Chill (2007) me Titra Shqip
Wind Chill (2007) me Titra Shqip
Wind Chill (2007) me Titra Shqip
Titulli origjinal Wind Chill
Vlerësimi IMDb 5.8 22,451 vota
Vlerësimi TMDb 5.9 305 vota

Regjizori

Aktorët

Martin Donovan isHighway Patrolman
Highway Patrolman
Ned Bellamy isSnowplow Driver
Snowplow Driver
Donny Lucas isStranger
Stranger
Chelan Simmons isBlonde Girl
Blonde Girl
Caz Odin Darko isTeenage Boy #1
Teenage Boy #1
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Sylvie’s Love 2020
Into the Beat (2020)
Protégé (2007) me Titra Shqip
The Way We Are 2020
Don’t Look Back (2009) me Titra Shqip
Monday (2021)
Locked In (2021)
I Care a Lot 2021 me Titra Shqip
The Conjuring 2 (2016) me Titra Shqip
Halloween 2007
The Last Paradiso 2021
Bonnie & Bonnie 2019