Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 87 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4fcom
Willy’s Wonderland 2021

Willy’s Wonderland 2021

Their idea of fun is killer!Feb. 12, 2021United States88 Min.TV-MA
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

I detyruar në shërbimin civil në një shesh lojrash të vjetëruar për të vuajtur dënimin e tij, një endacak i qetë sheh detyrat e tij të zakonshme dhe punët e papritura kthehen në diçka më të rrezikshme. Disa tërheqje demoniake marrin jetë dhe përpiqen ta vrasin atë. Njeriu kështu do ta gjejë veten të detyruar të luftojë për jetën e tij.

Willy’s Wonderland 2021
Willy’s Wonderland 2021
Willy’s Wonderland 2021
Willy’s Wonderland 2021
Titulli origjinal Willy's Wonderland
Vlerësimi IMDb 5.5 13,354 vota
Vlerësimi TMDb 6.7 241 vota

Regjizori

Kevin Lewis
Regjizori

Aktorët

Nicolas Cage isThe Janitor
The Janitor
Emily Tosta isLiv Hawthorne
Liv Hawthorne
Beth Grant isSheriff Eloise Lund
Sheriff Eloise Lund
Ric Reitz isTex Macadoo
Tex Macadoo
Chris Warner isJed Love
Jed Love
Kai Kadlec isChris Muley
Chris Muley
Caylee Cowan isKathy Barnes
Kathy Barnes
Jonathan Mercedes isDan Lorraine
Dan Lorraine
Terayle Hill isBob McDaniel
Bob McDaniel
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Delta Farce 2007 me Titra Shqip
The King of Comedy (1982) me Titra Shqip
Spider-Man 3 (2007) me Titra Shqip
Flora & Ulysses 2021
Werewolves Within (2021) me Titra Shqip
Fantastic Four (2005) me Titra Shqip
Clash of the Titans 1981
Rose Island 2020
Rambo: First Blood (1982) me Titra Shqip
Transference (2020)
The Power 2021
Censor (2021) me Titra Shqip