Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 64 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.sx
  • Server 4fcom
Wildcat 2021

Wildcat 2021

Some people cannot be broken.Apr. 23, 2021United States93 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një reportere ambicioze e vendosur në Lindjen e Mesme, i cila kapet rob pasi autokolona e saj bie në një pritë. Ajo përballet me traumën e së kaluarës së saj dhe duhet të gjejë një mënyrë për të rrëzuar militantët që e burgosën.

Wildcat 2021
Wildcat 2021
Titulli origjinal Wildcat
Vlerësimi IMDb 4.7 282 vota
Vlerësimi TMDb 6.3 6 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Terminator Salvation 2009
Assault on VA-33 (2021) me Titra Shqip
Unknown (2011) me Titra Shqip
Hit and Run (2009) me Titra Shqip
Sentinelle 2021
Romeo Must Die 2000
Twelve Monkeys (1995) me Titra Shqip
Wanted (2008)
Happily 2021
The Girl on the Train (2021) me Titra Shqip
Shadow in the Cloud 2020
Super 8 (2011) me Titra Shqip