Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 5 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Wild Things (1998)

Wild Things (1998)

They're dying to play with you.Mar. 20, 1998United States108 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Një mësues i ri i pashëm qarkohet me guxim nga një nxënëse, vajza e një dashnoreje të vjetër. Pas një afrimi në shtëpi, vajza e denoncon atë si autor të dhunës në tentativë; dhe një vajzë tjetër e re gjithashtu bashkohet me prokurorinë. Historia vazhdon duke treguar se të gjithë kanë diçka për të fshehur.

 

Shënim

Wild Things (1998) me Titra Shqip :-  McNaughton përballet me një komplot kompleks përtej besimit, duke u argëtuar duke prodhuar kthesa të vazhdueshme që zhvendosin shikuesin, deri në atë pikë sa ta bëjnë historinë joreale, duke bërë shaka me hollësitë e skenarit që janë kaq në modë. Ajo që i intereson atij është që në vend të përshkruajë shtrembërimet e ndryshme që shtyjnë protagonistët të gënjejnë dhe të kurdisin komplot: dhe një skenë e errët e tresheve në fakt është kalimi themelor (por jo edhe vendimtar) i filmit. Kuarteti i aktorëve është i shkëlqyeshëm.

Wild Things (1998)
Wild Things (1998)
Wild Things (1998)
Wild Things (1998)
Wild Things (1998)
Titulli origjinal Wild Things
Vlerësimi IMDb 6.5 111,063 vota
Vlerësimi TMDb 6.3 1,155 vota

Regjizori

Aktorët

Kevin Bacon isSergeant Ray Duquette
Sergeant Ray Duquette
Matt Dillon isSam Lombardo
Sam Lombardo
Neve Campbell isSuzie Toller
Suzie Toller
Denise Richards isKelly Van Ryan
Kelly Van Ryan
Theresa Russell isSandra Van Ryan
Sandra Van Ryan
Bill Murray isKenneth Bowden
Kenneth Bowden
Daphne Rubin-Vega isDetective Gloria Perez
Detective Gloria Perez
Robert Wagner isTom Baxter
Tom Baxter
Jeff Perry isDistrict Attorney Bryce Hunter
District Attorney Bryce Hunter
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

122 2019
Terminator Genisys 2015
The Beast 2020
X-Men: The Last Stand 2006
Burning Bright (2010)
Making Monsters (2019) me Titra Shqip
King Kong 2005
Chance (2020)
Narco Sub 2021
Pandorum 2009
Rogue Hostage (2021) me Titra Shqip
The Hitman’s Bodyguard (2017) me Titra Shqip