Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 269 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Wild Orchid (1989) me Titra Shqip

Wild Orchid (1989) me Titra Shqip

Dec. 22, 1989United States105 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Claudia Lirones, menaxhere e një kompanie financash, është në një udhëtim pune në Brazil me sekretaren e saj Emily Reed. Në Rio ato takojnë James Wheeler, mikun e vjetër të Claudia, i cili fillon ta ngacmojë Emily. James arrin ta çojë në shtrat dhe i tregon asaj për fëmijërinë e tij të palumtur. Të nesërmen, të dy nisen me motor për në një destinacion të panjohur.

Wild Orchid (1989) me Titra Shqip
Wild Orchid (1989) me Titra Shqip
Wild Orchid (1989) me Titra Shqip
Wild Orchid (1989) me Titra Shqip
Wild Orchid (1989) me Titra Shqip
Wild Orchid (1989) me Titra Shqip
Wild Orchid (1989) me Titra Shqip
Titulli origjinal Wild Orchid
Vlerësimi IMDb 4.6 11,557 vota
Vlerësimi TMDb 5.3 199 vota

Regjizori

Zalman King
Regjizori

Aktorët

Jacqueline Bisset isClaudia Dennis
Claudia Dennis
Carré Otis isEmily Reed
Emily Reed
Mickey Rourke isJames Wheeler
James Wheeler
Assumpta Serna isHanna Munch
Hanna Munch
Bruce Greenwood isJerome McFarland
Jerome McFarland
Oleg Vidov isOtto Munch
Otto Munch
Jens Peter isVolleyball Player
Volleyball Player
Paul Land isBig Sailor
Big Sailor
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Knowing (2009) me Titra Shqip
The Penitent Thief (2021) me Titra Shqip
King Lear (2018) me Titra Shqip
14+ (2015) me Titra Shqip
365 Days (2020) me Titra Shqip
A Dangerous Method 2011
Baggio: The Divine Ponytail (2021) me Titra Shqip
Locked Down 2021
Interview with the Assassin 2002
Romeo & Juliet (2021) me Titra Shqip
Elite Squad: The Enemy Within 2010
Original Sin (2001) me Titra Shqip