Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 75 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Wild Dog 2021

Wild Dog 2021

Apr. 02, 2021India122 Min.TV-MA
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Wild Dog aka Vijay Varma është një agjent i NIA-s që është rikthyer në terren për të trajtuar një çështje terrorizmi. Pavarësisht se ka një motiv personal, ai lëviz qiellin dhe tokën për të siguruar që drejtësia të vihet në funksion të vendit.

Wild Dog 2021
Wild Dog 2021
Wild Dog 2021
Titulli origjinal Wild Dog
Vlerësimi IMDb 6.3 1,799 vota
Vlerësimi TMDb 6.6 5 vota

Regjizori

Sham Kaushal
Regjizori

Aktorët

Dia Mirza isPriya Varma
Priya Varma
Saiyami Kher isArya Pandit
Arya Pandit
Anish Kuruvilla isVinod Pandey
Vinod Pandey
Dayanand Reddy isMohd. Peerbhoy
Mohd. Peerbhoy
Ali Reza isAli Reza
Ali Reza
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Escape from Tarkov. Raid. (2021)
Sound of Violence (2021)
Armageddon (1998) me Titra Shqip
The Night Comes for Us (2018) me Titra Shqip
Fast and Fierce: Death Race 2020
Rush (2013) me Titra Shqip
The Forever Purge (2021) me Titra Shqip
Hunted (2021) me Titra Shqip
Mortal Kombat 2021
Spider-Man 3 (2007) me Titra Shqip
Trick ‘r Treat (2007) me Titra Shqip
Willy’s Wonderland 2021