Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 99 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4evoload.io
Wild Child 2008

Wild Child 2008

New Girl. New School. New Rules.Aug. 15, 2008United States98 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Kur Poppy, një adoleshente e egër dhe e përkëdhelur amerikane, shkon jashtë dhe bën disa prapësira, babai i saj e dërgon atë në një shkollë angleze me konvikt. E detyruar në një botë të paparë të disiplinës, orëve të ndalimit dhe orëve të lakrosës, vajza duhet të mbijetojë duke kërkuar ndërmjetësim me drejtoreshën e ashpër, zonjën Kingsley. Për t’i bërë gjërat edhe më të komplikuara, mendon udhëheqësja e klasës, Harriet, e cila nuk humbet asnjë rast që të përpiqet të sabotojë Poppy …

Wild Child 2008
Wild Child 2008
Wild Child 2008
Wild Child 2008
Titulli origjinal Wild Child
Vlerësimi IMDb 6.1 51,392 vota
Vlerësimi TMDb 6.7 1,462 vota

Regjizori

Nick Moore
Regjizori

Aktorët

Emma Roberts isPoppy Moore
Poppy Moore
Alex Pettyfer isFreddie Kingsley
Freddie Kingsley
Natasha Richardson isMrs. Kingsley
Mrs. Kingsley
Juno Temple isJennifer 'Drippy' Logan
Jennifer 'Drippy' Logan
Aidan Quinn isGerry Moore
Gerry Moore
Georgia King isHarriet Bentley
Harriet Bentley
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The After Party (2018) me Titra Shqip
Son of Rambow (2007) me Titra Shqip
The King of Comedy (1982) me Titra Shqip
Life in a Year 2020
Miss Pettigrew Lives for a Day 2008
Wild Things (1998)
Lucky Luciano (1973) me Titra Shqip
Safety 2020
Femme Fatale (2002) me Titra Shqip
Aladdin (1992) me Titra Shqip
Judas and the Black Messiah 2021
Fifty Shades of Grey (2015) me Titra Shqip