Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 14 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Whiteout (2009) me Titra Shqip

Whiteout (2009) me Titra Shqip

Shihni Frymën tuaj të FunditSep. 09, 2009Canada101 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Agjentja federale e Shteteve të Bashkuara Carrie Stetko ka qenë e vendosur në Antarktidë për dy vjet dhe është gati të kthehet përfundimisht në atdhe. Por 72 orë para se të largohej aeroplani i fundit dhe para se Poli i Jugut të binte në errësirë ​​për gjashtë muaj, një trup i vdekur zbulohet në akull, duke nisur hetimin e parë të atentatit në historinë e rrethit polar të shkretë të Antarktikut.

Whiteout (2009) me Titra Shqip
Whiteout (2009) me Titra Shqip
Whiteout (2009) me Titra Shqip
Titulli origjinal Whiteout
Vlerësimi IMDb 5.5 38,110 vota
Vlerësimi TMDb 5.5 531 vota

Regjizori

Dominic Sena
Regjizori

Aktorët

Kate Beckinsale isCarrie Stetko
Carrie Stetko
Gabriel Macht isRobert Pryce
Robert Pryce
Tom Skerritt isDr. John Fury
Dr. John Fury
Shawn Doyle isSam Murphy
Sam Murphy
Alex O'Loughlin isRussell Haden
Russell Haden
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Waar (2013)
The Crow (1994) me Titra Shqip
Zack Snyder’s Justice League 2021
Ocean’s Eight (2018) me Titra Shqip
Yakuza and The Family (2021)
Terminator Salvation 2009
Alleyway (2021) me Titra Shqip
300: Rise of an Empire 2014
Gangster’s Paradise: Jerusalema (2008) me Titra Shqip
RED 2 (2013) me Titra Shqip
Sicario: Day of the Soldado (2018) me Titra Shqip
The Kid Detective 2020