Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 58 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Where the Truth Lies (2005) me Titra Shqip

Where the Truth Lies (2005) me Titra Shqip

Oct. 07, 2005Canada107 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një reportere gërmon një çështje të mbyllur prej kohësh, e cila pesëmbëdhjetë vjet më parë kishte përfshirë një çift të famshëm nga biznesi i shfaqjes. Të dy kishin gjetur një vajzë të vdekur në dhomën e tyre të hotelit dhe ishin pastruar nga të gjitha akuzat për shkak të një alibie të hekurt. Që atëherë, megjithatë, marrëdhënia e tyre artistike në kulmin e suksesit u prish në mënyrë të pashpjegueshme …

Where the Truth Lies (2005) me Titra Shqip
Titulli origjinal Where the Truth Lies
Vlerësimi IMDb 6.5 17,212 vota
Vlerësimi TMDb 6.1 177 vota

Regjizori

Atom Egoyan
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Sicario (2015) me Titra Shqip
Equal Standard (2020) me Titra Shqip
The Ice Road (2021) me Titra Shqip
13 Tzameti 2005
Raees (2017) me Titra Shqip
No Sudden Move (2021) me Titra Shqip
No Man of God (2021) me Titra Shqip
Alien: Covenant (2017) me Titra Shqip
The Green Mile (1999) me Titra Shqip
Echo Boomers (2020)
Splice (2009) me Titra Shqip
Tides (2021) me Titra Shqip