Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 24 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Where in the World Is Osama Bin Laden? (2008) me Titra Shqip

Where in the World Is Osama Bin Laden? (2008) me Titra Shqip

Jan. 21, 2008USA93 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Morgan Spurlock ka një projekt në dukje të pamundur: të ketë sukses aty ku CIA dhe të gjitha shërbimet sekrete perëndimore kanë dështuar. Kjo është për të gjetur Osama Bin Laden. Të frymëzosh këtë veprim të poshtër, i cili e çon atë të udhëtojë vetëm në vendet e Lindjes së Mesme, është dëshira për ta bërë botën më të sigurt që do të mirëpresë fëmijën e tij që do të lindë. Udhëtimi dëshmohet nga ky dokumentar i veçantë, i cili ofron – përveç intervistave dhe takimeve – një reflektim shtesë mbi sfondin e historisë që kaloi dekadën e parë të mijëvjeçarit të tretë me një forcë më të madhe.

Where in the World Is Osama Bin Laden? (2008) me Titra Shqip
Titulli origjinal Where in the World Is Osama Bin Laden?
Vlerësimi IMDb 6.5 5,978 vota
Vlerësimi TMDb 6.2 42 vota

Regjizori

Aktorët

Morgan Spurlock isMorgan Spurlock
Morgan Spurlock
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Zanetti Story (2015) me Titra Shqip
Strip Down, Rise Up (2021) me Titra Shqip
Murderball (2005) me Titra Shqip
Stripped: Los Angeles 2020
Africa: The Serengeti (1994) me Titra Shqip
Soy Luna: The Last Concert (2021) me Titra Shqip
My Heroes Were Cowboys (2021) me Titra Shqip
Hot Girls Wanted (2015) me Titra Shqip
Friends: The Reunion (2021) me Titra Shqip
Ronaldo (2015) me Titra Shqip
A Love Song for Latasha (2019) me Titra Shqip
Australia: Land Beyond Time (2002) me Titra Shqip