Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 34 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2evoload.io
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4fcom
What Lies Below 2020

What Lies Below 2020

Fear comes to the surface.Dec. 17, 2020United States87 Min.TV-MA
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Liberty 16-vjeçare ka dyshime në lidhje me John, të dashurin e ri seksi të nënës së saj. Që kur e ka njohur, ajo është e sigurt se ai fsheh sekrete të errëta pas fasadës së tij gjithmonë të gëzuar dhe të qetë. Për të ushqyer dyshimet e saj janë qëndrimet e çuditshme që mban burri dhe për të cilat ai gjithmonë ka një shpjegim të gatshëm. E vendosur për të shpëtuar nënën e saj, ajo përpiqet të kuptojë se çfarë makinacionesh të tmerrshme fsheh me të vërtetë.

What Lies Below 2020
What Lies Below 2020
What Lies Below 2020
What Lies Below 2020
What Lies Below 2020
What Lies Below 2020
What Lies Below 2020
What Lies Below 2020
What Lies Below 2020
What Lies Below 2020
Titulli origjinal What Lies Below
Vlerësimi IMDb 4.3 4,707 vota
Vlerësimi TMDb 5.5 65 vota

Regjizori

Aktorët

Mena Suvari isMichelle Wells
Michelle Wells
Trey Tucker isJohn Smith
John Smith
Danny Corbo isYoung Tommy
Young Tommy
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Naandhi 2021
Pharaoh’s War (2019)
Dead Reckoning 2020
Vertigo 1958 me Titra Shqip
Agatha and the Midnight Murders (2020)
X-Men Origins: Wolverine 2009
High Ground (2020)
Species III 2004
Waar (2013)
Bloodsport II 1996
Cordelia 2020
The Bourne Supremacy 2004