Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 15 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
WeWork: or The Making and Breaking of a $47 Billion Unicorn (2021) me Titra Shqip

WeWork: or The Making and Breaking of a $47 Billion Unicorn (2021) me Titra Shqip

Falsifikojeni derisa ta prishni.Mar. 17, 2021USA104 Min.TV-MA
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Eksploroni ngritjen dhe rënien e një prej flakëve më të mëdha të korporatave dhe flluskave të kapitalizmit sipërmarrës në vitet e fundit-historia e WeWork dhe udhëheqësit të saj hipi-mesianik Adam Neumann.

WeWork: or The Making and Breaking of a $47 Billion Unicorn (2021) me Titra Shqip
WeWork: or The Making and Breaking of a $47 Billion Unicorn (2021) me Titra Shqip
WeWork: or The Making and Breaking of a $47 Billion Unicorn (2021) me Titra Shqip
WeWork: or The Making and Breaking of a $47 Billion Unicorn (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal WeWork: or The Making and Breaking of a $47 Billion Unicorn
Vlerësimi IMDb 6.6 1,924 vota
Vlerësimi TMDb 6.7 17 vota

Regjizori

Jed Rothstein
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Africa: The Serengeti (1994) me Titra Shqip
Becoming 2020
The Year Earth Changed 2021
The Trader (2018) me Titra Shqip
Ronaldo (2015) me Titra Shqip
Australia: Land Beyond Time (2002) me Titra Shqip
Strip Down, Rise Up (2021) me Titra Shqip
Friends: The Reunion (2021) me Titra Shqip
Pelé (2021) me Titra Shqip
Extremis (2016) me Titra Shqip
Zanetti Story (2015) me Titra Shqip
American Animals (2018) me Titra Shqip