Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 83 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Werewolves Within (2021) me Titra Shqip

Werewolves Within (2021) me Titra Shqip

Një gjë e bardhë me dhëmbë.Jun. 25, 2021United States97 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Për shkak të një reshje të madhe bore, disa banorë të Beaverfield papritmas e gjejnë veten të bllokuar në një konak në një qytet të vogël. Sidoqoftë, ata së shpejti zbulojnë se një vrasës i frikshëm fshihet mes tyre dhe … secili prej tyre është i dyshuar! Ndërsa përhapet paniku, rojtari i ri i pyjeve Finn duhet të përpiqet të zgjidhë misterin sa më shpejt që të jetë e mundur dhe Cecyl e re dhe e guximshëme i vjen në ndihmë. A do të jenë në gjendje të zbulojnë kush ose çfarë po terrorizon qytetin?

Werewolves Within (2021) me Titra Shqip
Werewolves Within (2021) me Titra Shqip
Werewolves Within (2021) me Titra Shqip
Werewolves Within (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Werewolves Within
Vlerësimi IMDb 6.6 298 vota
Vlerësimi TMDb 7.3 21 vota

Regjizori

Josh Ruben
Regjizori

Aktorët

Wayne Duvall isSam Parker
Sam Parker
Michael Chernus isPete Anderton
Pete Anderton
Michaela Watkins isTrisha Anderton
Trisha Anderton
Cheyenne Jackson isDevon Wolfson
Devon Wolfson
Harvey Guillén isJoaquim Wolfson
Joaquim Wolfson
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Deep Blue Sea 1999
Jeepers Creepers 2 (2003) me Titra Shqip
The Grudge 3 (2009) me Titra Shqip
30 Days Max (2020) me Titra Shqip
Basic Instinct 2 (2006) me Titra Shqip
Uncle Vanya (2020) me Titra Shqip
The Thing (1982) me Titra Shqip
Our Friend (2021) me Titra Shqip
Source Code (2011) me Titra Shqip
High Life (2009) me Titra Shqip
A Quiet Place (2018) me Titra Shqip
The Muppets (2011) me Titra Shqip