Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 26 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Welcome Back Mr. President (2019) me Titra Shqip

Welcome Back Mr. President (2019) me Titra Shqip

Mar. 28, 2019Italy96 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Tetë vjet kanë kaluar që nga zgjedhja e tij në Quirinale dhe Peppino Garibaldi jeton idilin e tij në male me Janis dhe Guevarën e vogël. Peppino nuk ka dyshime: ai preferon malet sesa fushatën elektorale. Nga ana tjetër, Janis është gjithnjë e më intolerante ndaj kësaj jete tepër të qetë dhe mbi të gjitha ajo nuk njeh më tek ai njeriun pasionant që donte të ndryshonte Italinë, me të cilin ajo u dashurua. I thirrur përsëri në Quirinale, në një kohë kur vendi po lufton me formimin e një qeverie të re dhe duket i kërcënuar nga intriga të paqarta, Janis lë Peppino dhe kthehet në Romë me Guevara. I dëshpëruar, Peppino nuk ka zgjidhje: të kthehet në politikë për të fituar përsëri gruan që do.

Welcome Back Mr. President (2019) me Titra Shqip
Titulli origjinal Bentornato Presidente
Vlerësimi IMDb 5.7 616 vota
Vlerësimi TMDb 6 196 vota

Regjizori

Aktorët

Claudio Bisio isPeppino Garibaldi
Peppino Garibaldi
Paolo Calabresi isTeodoro Guerriero
Teodoro Guerriero
Guglielmo Poggi isDanilo Stella
Danilo Stella
Antonio Petrocelli isPresidente della Repubblica
Presidente della Repubblica
Antonio Milo isAntonio Cucciolina
Antonio Cucciolina
Massimo Popolizio isPolitico ruspante
Politico ruspante
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Trick ‘r Treat (2007) me Titra Shqip
The Stupids (1996) me Titra Shqip
Knight and Day (2010)
Rang De (2021) me Titra Shqip
Ex Drummer (2007) me Titra Shqip
The Chaplin Revue (1959) me Titra Shqip
Teenage Vampire (2020) me Titra Shqip
Delta Farce 2007 me Titra Shqip
Wristcutters: A Love Story 2006 me Titra Shqip
Senior Moment 2021
Hitman’s Wife’s Bodyguard (2021) me Titra Shqip
BIA: An Upside Down World (2021) me Titra Shqip