Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 121 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4evoload.io
We Can Be Heroes (2020)

We Can Be Heroes (2020)

Power comes in all sizes.Dec. 25, 2020United States97 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Kur pushtuesit e huaj kapin superheronjtë e Tokës, fëmijët e tyre duhet të mësojnë të punojnë së bashku për të shpëtuar prindërit e tyre – dhe planetin.

We Can Be Heroes (2020)
We Can Be Heroes (2020)
We Can Be Heroes (2020)
We Can Be Heroes (2020)
We Can Be Heroes (2020)
We Can Be Heroes (2020)
We Can Be Heroes (2020)
We Can Be Heroes (2020)
We Can Be Heroes (2020)
We Can Be Heroes (2020)
Titulli origjinal We Can Be Heroes
Vlerësimi IMDb 4.7 11,679 vota
Vlerësimi TMDb 6.3 484 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Death Toll (2008) me Titra Shqip
The Orphanage (2007) me Titra Shqip
14+ (2015) me Titra Shqip
Snake Eyes: G.I. Joe Origins (2021) me Titra Shqip
Wind Chill (2007) me Titra Shqip
Perfect Creature 2007
Jindabyne 2006
Species II 1998
Alive (1993) me Titra Shqip
Detective Chinatown 3 (2021) me Titra Shqip
Kickboxer: Retaliation 2018
The Misfits (2021) me Titra Shqip