Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 14 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws
We Are Marshall (2006) me Titra Shqip

We Are Marshall (2006) me Titra Shqip

Nga hiri u ngritëm.Dec. 12, 2006USA124 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në nëntor 1970, trajneri dhe futbollistët nga Universiteti Marshall, Virxhinia Perëndimore, vdiqën në një aksident avioni. I vetmi i mbijetuar, Nate Ruffin, i cili qëndroi në shtëpi ditën e fluturimit sepse ishte i sëmurë, përpiqet në çdo mënyrë të rikrijojë një ekip për të luajtur kampionatin dhe për të nderuar miqtë e vdekur. Detyra e parë është të gjesh një trajner në kohë rekord.

We Are Marshall (2006) me Titra Shqip
We Are Marshall (2006) me Titra Shqip
We Are Marshall (2006) me Titra Shqip
Titulli origjinal We Are Marshall
Vlerësimi IMDb 7.1 59,346 vota
Vlerësimi TMDb 6.9 493 vota

Regjizori

McG
Regjizori

Aktorët

Matthew Fox isRed Dawson
Red Dawson
Anthony Mackie isNate Ruffin
Nate Ruffin
David Strathairn isPresident Dedmon
President Dedmon
Ian McShane isPaul Griffen
Paul Griffen
Kate Mara isAnnie Cantrell
Annie Cantrell
January Jones isCarole Dawson
Carole Dawson
Kate Kneeland isTicket Taker
Ticket Taker
Wes Brown isChris Griffen
Chris Griffen
L. Warren Young isMickey Jackson
Mickey Jackson
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

BIA: An Upside Down World (2021) me Titra Shqip
Riphagen the Untouchable (2016) me Titra Shqip
Crash 2005
Knocking (2021) me Titra Shqip
Tune in for Love (2019) me Titra Shqip
Black Beauty (2020)
George Washington 2000
To: Gerard 2020 me Titra Shqip
Curtis (2020) me Titra Shqip
Obsessed (2009) me Titra Shqip
God Bless America (2011) me Titra Shqip
I’m Not There (2007) me Titra Shqip