Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 14 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Watchmen (2009) me Titra Shqip

Watchmen (2009) me Titra Shqip

Drejtësia po vjen për të gjithë ne. Pavarësisht se çfarë bëjmë.Mar. 05, 2009United States163 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Në një alternativë dhe të ndyrë 1985, ditët e lavdishme të “vigjilentëve” të maskuar janë gati të mbarojnë pas disa veprimeve shtypëse të kryera nga qeveria, por kur një nga veteranët gjendet i vrarë brutalisht, fillon një hetim për të gjetur fajtorin. Superheronjtë e ribashkuar organizohen vetë për të parandaluar shkatërrimin e tyre dhe duke bërë kështu ata përfundojnë duke zbuluar një plan shumë më të ndërlikuar dhe djallëzor.

Watchmen (2009) me Titra Shqip
Watchmen (2009) me Titra Shqip
Watchmen (2009) me Titra Shqip
Watchmen (2009) me Titra Shqip
Watchmen (2009) me Titra Shqip
Watchmen (2009) me Titra Shqip
Watchmen (2009) me Titra Shqip
Watchmen (2009) me Titra Shqip
Watchmen (2009) me Titra Shqip
Watchmen (2009) me Titra Shqip
Titulli origjinal Watchmen
Vlerësimi IMDb 7.6 519,040 vota
Vlerësimi TMDb 7.3 6,940 vota

Regjizori

Zack Snyder
Regjizori

Aktorët

Jackie Earle Haley isWalter Kovacs / Rorschach
Walter Kovacs / Rorschach
Patrick Wilson isDan Dreiberg / Nite Owl II
Dan Dreiberg / Nite Owl II
Jeffrey Dean Morgan isEdward Blake / The Comedian
Edward Blake / The Comedian
Laura Mennell isJaney Slater
Janey Slater
Billy Crudup isJon Osterman / Dr. Manhattan
Jon Osterman / Dr. Manhattan
Matthew Goode isAdrian Veidt / Ozymandias
Adrian Veidt / Ozymandias
Carla Gugino isSally Jupiter / Silk Spectre
Sally Jupiter / Silk Spectre
Malin Åkerman isLaurie Jupiter / Silk Spectre II
Laurie Jupiter / Silk Spectre II
Matt Frewer isEdgar Jacobi / Moloch the Mystic
Edgar Jacobi / Moloch the Mystic
Stephen McHattie isHollis Mason / Nite Owl
Hollis Mason / Nite Owl
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Escape Room (2019) me Titra Shqip
We Can Be Heroes (2020)
X2: X-Men United 2003
Dynasty Warriors (2021) me Titra Shqip
X-Men: First Class 2011
Sniper: Legacy 2014
False Positive (2021) me Titra Shqip
Triple 9 (2016) me Titra Shqip
Trollhunters: Rise of the Titans (2021) me Titra Shqip
Mission: Impossible III (2006) me Titra Shqip
Frontier(s) 2007
The Thing (1982) me Titra Shqip