Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 17 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Warning Shot (2018) me Titra Shqip

Warning Shot (2018) me Titra Shqip

Sep. 14, 2018United States90 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një nënë dhe vajzë e vetme luftojnë për të siguruar jetesën derisa të trashëgojnë një fermë nga gjyshi i tyre. Kur një rival në biznesin e familjes dërgon persona të armatosur për të kërkuar të drejtat e ujit nga rrjedha e fermës, situata së shpejti do të dalë jashtë kontrollit.

Warning Shot (2018) me Titra Shqip
Warning Shot (2018) me Titra Shqip
Warning Shot (2018) me Titra Shqip
Titulli origjinal Warning Shot
Vlerësimi IMDb 4.9 1,029 vota
Vlerësimi TMDb 5.1 8 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Fool (2014) me Titra Shqip
Triple Threat (2019) me Titra Shqip
Godzilla 2014
Brick 2006
Cry Macho (2021) me Titra Shqip
Mémoire de glace (2007) me Titra Shqip
School’s Out Forever 2021
The Stonebreaker (2020) me Titra Shqip
A Fighting Man (2014) me Titra Shqip
The Dreamers (2003) me Titra Shqip
The Red Sea Diving Resort (2019) me Titra Shqip
Alleyway (2021) me Titra Shqip