Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 25 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Warcraft (2016) me Titra Shqip

Warcraft (2016) me Titra Shqip

Dy botë. Një shtëpi.May. 25, 2016China123 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Mbretëria paqësore e Azeroth e gjen veten në prag të luftës civile kur banorët e saj detyrohen të përballen me sulmin pushtues të luftëtarëve të tmerrshëm të orkëve në kërkim të tokave të reja për t’u kolonizuar. Me hapjen e një portali që lidh Azeroth me tokën e orkëve, ata përgatiten për shkatërrim duke e detyruar Azeroth të mbrojë veten nga zhdukja hipotetike. Dy frontet e ndryshme udhëhiqen nga dy heronj, të cilët thirren secili për të vendosur fatin e familjes, njerëzve dhe vendit të tyre.

Warcraft (2016) me Titra Shqip
Warcraft (2016) me Titra Shqip
Warcraft (2016) me Titra Shqip
Warcraft (2016) me Titra Shqip
Warcraft (2016) me Titra Shqip
Warcraft (2016) me Titra Shqip
Warcraft (2016) me Titra Shqip
Warcraft (2016) me Titra Shqip
Titulli origjinal Warcraft
Vlerësimi IMDb 6.8 251,020 vota
Vlerësimi TMDb 6.3 5,402 vota

Regjizori

Duncan Jones
Regjizori

Aktorët

Travis Fimmel isAnduin Lothar
Anduin Lothar
Paula Patton isGarona Halforcen
Garona Halforcen
Dominic Cooper isLlane Wrynn
Llane Wrynn
Toby Kebbell isDurotan / Antonidas
Durotan / Antonidas
Clancy Brown isBlackhand
Blackhand
Daniel Wu isGul'dan
Gul'dan
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Tower (2012) me Titra Shqip
Star Wars: The Last Jedi 2017
Godmothered 2020
Midnight in the Switchgrass (2021) me Titra Shqip
The Vindicator (2020)
Chinese Speaking Vampires (2021) me Titra Shqip
The Matrix Reloaded (2003) me Titra Shqip
The Death of Superman (2018) me Titra Shqip
Monster Hunter: Legends of the Guild (2021) me Titra Shqip
Bartkowiak (2021) me Titra Shqip
100% Wolf (2020) me Titra Shqip
Infinite (2021) me Titra Shqip