Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 19 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Waar (2013)

Waar (2013)

Oct. 16, 2013Pakistan130 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Përpjekjet e forcave të sigurimit të Pakistanit në luftën e tyre kundër terrorizmit dhe si preken jetët e zyrtarëve të sigurisë. Një oficer në pension kthehet për të shpëtuar Pakistanin nga një sulm i madh terrorist.

Waar (2013)
Titulli origjinal وار
Vlerësimi IMDb 7.9 29,423 vota
Vlerësimi TMDb 5.2 35 vota

Regjizori

Bilal Lashari
Regjizori

Aktorët

Ayesha Khan isJaveria Khattak
Javeria Khattak
Hamza Ali Abbasi isEhtesham Khattak
Ehtesham Khattak
Uzma Khan isMujtaba`s Wife
Mujtaba`s Wife
Meesha Shafi isLakshmi (alias Zoya)
Lakshmi (alias Zoya)
Ali Azmat isEjaz Khan
Ejaz Khan
Kamran Lashari isHead Of Security Wing
Head Of Security Wing
Hassan Rana isTaha Ali
Taha Ali
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Phobias 2021
Transference (2020)
Hansel & Gretel: Witch Hunters (2013) me Titra Shqip
Rogue River (2012) me Titra Shqip
Rush (2013) me Titra Shqip
The Thirteenth Floor (1999) me Titra Shqip
Playing God (2021) me Titra Shqip
Lucy 2014
Dynasty Warriors (2021) me Titra Shqip
The White Tiger (2021)
Lie with Me (2005) me Titra Shqip
Red Dawn (2012) me Titra Shqip