Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 62 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Vivo (2021) me Titra Shqip

Vivo (2021) me Titra Shqip

Një këngë mund të ndryshojë gjithçka.Jul. 30, 2021Canada99 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Vivo, aventura e parë muzikore e Sony Pictures Animation që përmban këngë krejtësisht të reja origjinale nga Lin-Manuel Miranda, do të çojë publikun në një aventurë epike, në vende të mrekullueshme dhe reale që nuk janë parë kurrë më parë në animacion.

Vivo (2021) me Titra Shqip
Vivo (2021) me Titra Shqip
Vivo (2021) me Titra Shqip
Vivo (2021) me Titra Shqip
Vivo (2021) me Titra Shqip
Vivo (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Vivo
Vlerësimi IMDb 7.4 33 vota
Vlerësimi TMDb 7.6 91 vota

Regjizori

Kirk DeMicco
Regjizori

Aktorët

Lin-Manuel Miranda isVivo (voice)
Vivo (voice)
Ynairaly Simo isGabi (voice)
Gabi (voice)
Zoe Saldana isRosa (voice)
Rosa (voice)
Brian Tyree Henry isDancarino (voice)
Dancarino (voice)
Gloria Estefan isMarta Sandoval (voice)
Marta Sandoval (voice)
Michael Rooker isLutador (voice)
Lutador (voice)
Nicole Byer isValentina (voice)
Valentina (voice)
Katie Lowes isBecky (voice)
Becky (voice)
Olivia Trujillo isEva (voice)
Eva (voice)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Stand In (2020)
My Name Is Bruce 2007
#Lucky Number (2015)
Thunder Force 2021
DOMINO: Battle of the Bones (2021) me Titra Shqip
North Hollywood (2021) me Titra Shqip
Muppets Most Wanted (2014) me Titra Shqip
Inside Out (2015) me Titra Shqip
Rose Island 2020
Nightbooks (2021) me Titra Shqip
Playing God (2021) me Titra Shqip
Yes Day 2021