Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 9 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Virgin Territory (2007) me Titra Shqip

Virgin Territory (2007) me Titra Shqip

Çdo gjë mund të ndodhë kur të jeni në ... Territorin e Virgjër.Dec. 17, 200793 Min.
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Firence, ndërsa murtaja e zezë vazhdon të marrë viktima, Gerbino de la Ratta përpiqet të përfitojë nga vdekja e prindërve të Pampinea Anastagi për ta çuar atë në altar dhe për ta bërë atë të tijën edhe pse ajo tashmë është fejuar me Kont Dzerzhinsky. E vendosur për të mbajtur fjalën e babait të saj, e reja dërgon një grup miqsh në vilën e vendit ku do të festohet dasma dhe pa e ditur për këdo që strehohet në një manastir për të ruajtur virgjërinë e saj ndërsa pret dhëndrin. Pampinea, megjithatë, nuk e di se Lorenzo de Lamberti është gjithashtu i fshehur në të njëjtën manastir, i arratisur nga shpata e de la Ratta dhe i fshehur pas heshtjes, shurdhimit dhe rrobave të një kopshtari .

Virgin Territory (2007) me Titra Shqip
Virgin Territory (2007) me Titra Shqip
Titulli origjinal Virgin Territory
Vlerësimi TMDb 4.4 205 vota

Regjizori

David Leland
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Beast 2020
Harry Potter and the Goblet of Fire (2005)
Snowpiercer (2013)
Boss Level (2021) me Titra Shqip
Babysitter Must Die (2020) me Titra Shqip
Fast and Fierce: Death Race 2020
Diary of a Mad Black Woman 2005
Rush Hour 2 2001
Breaking News in Yuba County 2021
The Forever Purge (2021) me Titra Shqip
Venom (2018) me Titra Shqip
Get the Goat 2021