Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 17 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws
Violation (2020) me Titra Shqip

Violation (2020) me Titra Shqip

Sep. 14, 2020Canada107 Min.Unrated
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një grua e trazuar në prag të divorcit kthehet në shtëpinë e motrës së saj më të vogël pas disa vitesh larg. Por kur motra dhe kunati i tradhtojnë besimin e saj, ajo fillon një kryqëzatë të egër hakmarrjeje.

Violation (2020) me Titra Shqip
Violation (2020) me Titra Shqip
Violation (2020) me Titra Shqip
Violation (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal Violation
Vlerësimi IMDb 5.3 3,209 vota
Vlerësimi TMDb 5.9 70 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Yin-Yang Master: Dream of Eternity (2020) me Titra Shqip
Fifty Shades of Grey (2015) me Titra Shqip
Willy’s Wonderland 2021
The Covid Killer (2021) me Titra Shqip
T2 Trainspotting (2017) me Titra Shqip
Heatstroke (2013) me Titra Shqip
The Virtuoso 2021
Forty Shades of Blue (2005) me Titra Shqip
Silent Night (2020) me Titra Shqip
The Electrical Life of Louis Wain (2021) me Titra Shqip
Chernobyl: Abyss (2021) me Titra Shqip
Honey 4: Rise Up and Dance (2018) me Titra Shqip