Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 31 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4evoload.io
Villain (2020)

Villain (2020)

Feb. 28, 2020United Kingdom97 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Eddie Franks, një ish-kriminel, del nga burgu dhe përpiqet të bashkojë pjesët e familjes së tij, duke gjetur një marrëdhënie me vajzën e tij dhe duke paguar borxhet e vëllait të tij. Pavarësisht nga përpjekjet e tij më të mira, ai do të gjendet përsëri në rrugën e krimit me pasoja shkatërruese.

Villain (2020)
Villain (2020)
Villain (2020)
Titulli origjinal Villain
Vlerësimi IMDb 5.8 1,492 vota
Vlerësimi TMDb 5.8 8 vota

Regjizori

Aktorët

Craig Fairbrass isEddie Franks
Eddie Franks
Robert Glenister isRoy Garrett
Roy Garrett
Izuka Hoyle isChloe Franks
Chloe Franks
Jade Asha isFlirty girl
Flirty girl
Tomi May isJohnny Garrett
Johnny Garrett
Mark Monero isMichael Till
Michael Till
Lee Nicholas Harris isHMP Officer Hendrix
HMP Officer Hendrix
Michael John Treanor isFreddie Bagshot
Freddie Bagshot
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Rurouni Kenshin: The Beginning (2021) me Titra Shqip
Joe Bell (2021) me Titra Shqip
Respect (2021) me Titra Shqip
The Purge: Election Year (2016) me Titra Shqip
Infidel 2019
What Lies Below 2020
The Hollow Point (2016) me Titra Shqip
Mean Creek (2004) me Titra Shqip
Old (2021) me Titra Shqip
A Bittersweet Life 2005
Flashback (2021) me Titra Shqip
Burning Ghost (2019) me Titra Shqip