Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 15 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Venom (2005) me Titra Shqip

Venom (2005) me Titra Shqip

Ai kurrë nuk lëndoi një shpirt deri ditën që vdiq.Sep. 16, 2005United States85 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Në kënetat e zonës së New Orleans, Ray përpiqet të shpëtojë një të moshuar nga një aksident automobilistik, por gruaja mban një valixhe plot gjarpërinj helmues. Plus, gjarpërinjtë përmbajnë demonët që ajo ekzorcizoi nga disa vrasës të egër të së kaluarës. I kafshuar nga zvarranikët, Ray vdes dhe ngrihet përsëri i etur për gjak. Një grup djemsh fatkeq kryqëzohen në rrugën e tij.

Venom (2005) me Titra Shqip
Titulli origjinal Venom
Vlerësimi IMDb 4.6 9,641 vota
Vlerësimi TMDb 5.4 187 vota

Regjizori

Jim Gillespie
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Waar (2013)
For the Sake of Vicious (2021)
Triple 9 (2016) me Titra Shqip
Bad Moon 1996
Escape Room (2017) me Titra Shqip
G.I. Joe: The Rise of Cobra 2009
The Double (2014) me Titra Shqip
The Little Things (2021)
Poseidon 2006
Burning Bright (2010)
The Girl from the Naked Eye (2012)
Slaxx (2020) me Titra Shqip