Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 58 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com
Vengeance is Mine (2021) me Titra Shqip

Vengeance is Mine (2021) me Titra Shqip

Ja shkatërruan jetën. Tani ata do të kenë frikë nga tërbimi i tij.Oct. 08, 2021United Kingdom79 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Harry është një burrë i thyer, që po përpiqet të pajtohet me vrasjen e gruas dhe vajzës së tij 5 vjet më parë. Kur ai zbulon vendndodhjen e vrasësve, ai zgjohet nga pikëllimi i tij dhe, si një engjëll hakmarrës, vendos të mos ndalet kurrë derisa të jenë të gjithë të vdekur.

Vengeance is Mine (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Vengeance is Mine
Vlerësimi TMDb 5 1 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Settlers (2021) me Titra Shqip
Spider-Man 2 (2004) me Titra Shqip
Red Dawn (2012) me Titra Shqip
Scarlett (2020) me Titra Shqip
Hot Pursuit (2015) me Titra Shqip
Naandhi 2021
The Double (2014) me Titra Shqip
Wrong Turn 5: Bloodlines 2012 me Titra Shqip
Disclosure 1994
Gintama (2017) me Titra Shqip
Demonic (2021) me Titra Shqip
Arthur & Merlin: Knights of Camelot (2020)